Centrul de Cariera, Alumni si Relatia cu Mediul de Afaceri (CCARMA UBB) directia CARIERA

English French German Hungarian

Intra pe Academic Info si evalueaza-ti cursurile!

Dragi studenti,

Aveti ocazia sa participati la evaluarea cursurilor de catre studenti! Completeaza si tu chestionarul de evaluare, care se gaseste pe platforma Academic Info (platforma online prin care puteti sa accesati si informatiile despre traiectoria voastra scoalara). Aplicatia e corelata cu planul de invatamant, insa deocamdata este posibil sa fie evaluate doar cursurile obligatorii, pentru care au fost introduse datele la secretariat.

Iata pasii pe care trebuie sa ii urmati:

1. 1. Va logati pe http://academicinfo.ubbcluj.ro/info/ cu ajutorul datelor proprii de identificare;
  • user: Nume.PrenumeNrMatricol
  • parola: CNP
  • (Exemplu: user: Popescu.Elena123   parola: 28910101010)
  1. 2. In partea dreapta a fiecarei discipline cuprinse in contractul de studii gasiti coloanele „Evaluare curs”, respectiv   „Evaluare seminar”.
  2. 3. Completati chestionarele pentru fiecare curs si seminar la care ati participat conform instructiunilor mentionate in aplicatie.
  3. 4. Apasati „Trimite chestionar”

IMPORTANT! Completarea sta sub semnul anonimatului  deoarece chestionarele nu inregistreaza datele voastre de identificare.

Puteti completa chestionarele online, in aplicația AcademicInfo, în perioada 12.12.2011 - 22.01.2012.

In cazul in care constatati nereguli in completarea lor va rugam sa ne trimiteti un mail cu problema constatata pe adresa This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it pentru a lua masurile necesare.

Va multumim pentru colaborare si asteptam sugestiile voastre,

Centrul pentru Managementul Calitatii & Departamentul de Informatizare

Print PDF